Maak kennis met onze nieuwe collega: Patrick Smit!
Sinds 1 oktober 2025 heeft 1Voice BV er een nieuwe aanwinst bij: Patrick Smit, die bij ons aan de slag is gegaan als Accountmanager. In deze rol helpt Patrick organisaties om het beste uit hun ICT-omgeving te halen. Met zijn focus op helder advies en slimme oplossingen wil hij klanten ondersteunen bij het maken van keuzes die écht verschil maken.
Patrick kijkt ernaar uit om zijn steentje bij te dragen aan de groeiambities van 1Voice BV. Zijn enthousiasme om samen mooie stappen te zetten werkt aanstekelijk en we zijn ervan overtuigd dat onze klanten dat snel zullen merken!
Ook buiten werktijd zit Patrick niet stil. Hij houdt van koken en grillen op de kamado, gaat er graag op uit met de camper en slaat regelmatig een potje padel.
Aan onze relaties laat Patrick weten dat hij ernaar uitkijkt om jullie binnenkort persoonlijk te ontmoeten.
Welkom bij 1Voice, Patrick!
Wilt u meer weten over dit onderwerp en de mogelijkheden voor uw bedrijf? Neem dan contact met ons op en neem samen met onze professionals de mogelijkheden door.
Cybercriminaliteit neemt elk jaar toe en phishing blijft één van de meest gebruikte aanvalsmethoden. Met een ogenschijnlijk legitieme e-mail proberen aanvallers medewerkers te verleiden om op een link te klikken, inloggegevens te d